مشاوره حقوقی رایگان

مشاور حقوقی بندرعباس ادرس اسامی شماره تلفن پایه یک دفتر وکالت مشاوره رایگان آنلاین فوری 24 ساعته تلفنی مشهد کرج تبریز تهران اصفهان شیراز

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان
مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان یکی از پرکاربرد ترین انواع مشاوره حقوقی می‌باشد که در آن فرد یا گروهی بدون استفاده مالی اقدام به دادن مشاوره به انواع افراد می‌نمایند. توصیه‌های حقوقی رایگان معمولا به صورت تلفنی و یا آنلاین رخ می‌دهد. پاسخ به سوالات بصورت رایگان عمدتا برای افرادی مناسب است که بیشتر به دنبال پاسخ برخی پرسش‌های حقوقی خود هستند و قصد انجام اقدام حقوقی ندارند. یکی از مهمترین مزیت‌های این روش، گرفتن حداقل اطلاعات اولیه در سریع‌ترین زمان ممکن است که می‌تواند کمکی هر چند کوچک در یک تصمیم حقوقی باشد. اما باید توجه داشت که در پرونده‌های پیچیده و یا ثبت و تنظیم دادخواست این روش چندان کاربردی نیست. چرا که مستلزم صرف وقت یک متخصص برای این امر بوده و به همین جهت معمولا مشمول هزینه می‌شود.

یکی از این محدودیت‌ها عدم بررسی دقیق اوراق و مدارک و اسناد پرونده است. هر چند که شاید بتوان با استفاده از مجازی این مدارک را برای وکیل و یا مشاور ارسال نمود. اما زمانی که حجم مدارک زیاد باشد و یا عکس‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشد، بهتر است از مشاوره حقوقی حضوری استفاده شود که طبعا در این شرایط می‌بایست حق المشاوره پرداخت گردد.

 

مشاوره حضوری

بهترین روش برای ارائه توصیه‌های حقوقی و اگاهی از روند و میزان موفقیت در پرونده، استفاده از تجربه افراد متخصص بصورت حضوری می باشد. زیرا وکیل با بررسی همه جانبه موقعیت و شرایط شما و دادن اطلاعات و آگاهی به شما می تواند هشدار های لازم را گوشزد و با توجه به تجربه در صورت قبول وکالت، شما را به سر منزل مقصود برساند. گرچه این روش مستلزم هزینه می باشد اما در مقابل باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نهایی، کاهش استرس و تضمین موفقیت خواهد شد.

مطلب پیشنهادی ⬅  مشاوره حقوقی رایگان، آنلاین، تلفنی، 24 ساعته و فوری