شماره تلفن وکلای بندرعباس

شماره تلفن و موبایل دفتر وکالت وکیل بندرعباس

فهرستی از وکیل‌های استان هرمزگان ایران

وکیل بندرعباس

وکیل میناب

وکیل در شهر  بستک

وکیل بندر لنگه

وکیل جاسک

وکیل حاجی‌آباد

وکیل رودان

وکیل قشم

وکیل پارسیان

وکیل خمیر

وکیل بشاگرد

وکیل سیریک

خدمات وکالت در بندرعباس 

دفتر وکالت 

به طور معمول حیطه کاری و فعالیت یک دفتر وکالت در زمینه های مختلفی از جمله قبول دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و ملکی و ارائه خدمات مشاوره ای است. در دفتر وکالت معمولا وکالت به دو نوع وکالت مطلق و وکالت مقید صورت می گیرد. در وکالت مطلق موکل پیگیری کلیه امور خود را به وکیل محول می کنید. این امور شامل امور اداری و مالی فرد است مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد. در وکالت مقید حد و حدود وکالت مشخص می شود و وکیل فقط در همان زمینه فعالیت می کند مثل خرید خانه یا فروش ماشین.

وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. قا نونگذار ماده 34 ق.آ .م وکالت بصورت شفاهی و کتبی را پذیرفته است. که صدر ماده دلالت بر کتبی بودن وکالت دارد و فراز پایانی ماده مذکور با عبارت « اگر وکالت در جلسه دادرسی داده شود، مراتب در صورت جلسه قید و به امضای موکل می رسد» دلالت بر شفاهی بودن وکالت دارد.

بر اساس ماده 663 قانون مدنی  وکیل نمی تواند فراتراز حدود وکالت خود اقدام و عمل کند.حدود وکالت عبارتند از: وکالت قضایی و وکالت غیرقضایی . در وکالت قضایی وکیل  فقط امور دادگاهی موکل خود را برعهده می گیرد ولی در وکالت غیر قضایی وکیل یا هرکس دیگری انجام امور اداری فرد دیگری را برعهده می گیرد. وکالت به سه صورت انجام میشود: وکالت به صورت شفاهی، عادی و رسمی می باشد. در دفتر وکالت قبل ازانعقاد قرارداد وکالت شما می توانید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید.

 موضوعات مختلف حقوقی :

دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق توافقی ، حضانت فرزند، اجرت المثل دوران زناشویی ، نفقه، مهریه و…

پرونده های حقوقی شامل: انحصار وراثت ، تغییر اسم در شناسنامه، مطالبه وجه چک و…

دعاوی مربوط به املاک که شامل: تخلیه، تصرف عدوانی، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی و…

و دعاوی کیفری از جمله قتل ، جعل ، کلاهبرداری ، سرقت ، شهادت کذب ، رابطه نامشروع و…