بهترین وکیل طلاق بندرعباس

بهترین وکیل طلاق توافقی بندرعباس

ایجاد مزاحمت

توصیه ما بر این است که زوجین برای خاتمه دادن به زندگی مشترک و طلاق توافقی عجله نکنند.

از جمله از مزایای وکیل طلاق توافقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد

در صورت اختیار وکیل نیازی به حضور طرفی که وکیل دارد در تمام مراحل دادگاه نیست.

برای کسانی که تا کنون با دادگاه اصطلاحا سر و کار نداشته اند، گذشته از نا آگاهی نسبت به طلاق توافقی، استرس و اضطراب مواجه با قاضی و حضور در دادگاه وجود دارد. بدیهی است طرفی که وکیل اختیار کند دچار اینگونه اضطراب ها نخواهد شد.

عده ای از مردم با توجه به شخصیت، شغل و سایر مسایل معتقدند که اگر در مجتمع قضایی خصوصا دادگاه خانواده حضور پیدا کنند چه بسا که با شخص آشنا و یا از اقوام رو به رو شوند و این به زعم آن ها برای آبرویان خوب نیست، گذشته از درست و غلط بودن این اعتقاد که جنبه شخصی دارد، بودن وکیل به جای موکل از جمله دیگر از مزایای وکیل طلاق توافقی  می باشد که این مشکل را حل می کند.

بی شک یکی از آسانترین و سریعترین پرونده ها طلاق توافقی است، اما اهل فن می دانند در جای که توافق های زوجین زیاد، مدت دار و یا پیچیده است، نیاز به کسی است که از اطلاعات حقوقی کافی برخوردار باشد و به ظرایف و دقایق طلاق توافقی آگاه باشد. لذا توصیه بر این است که حتی الامکان در تمام مراحل از وکیل استفاده کنید.

به تجربه ثابت شده است و به کرات هم دیده ایم که چون در هنگام طلاق بین زن و شوهر و اطرافیان آن ها تنش وجود دارد، بگو مگو و احیانا درگیری بین زوجین و اطرافیان، در دفتر خدمات قضایی، جلسه مشاوره و دادگاه ایجاد می شود.

توصیه بر این است که اولا زوجین برای خاتمه دادن به زندگی مشترک و طلاق توافقی عجله نکنند.
شاهد پرونده های زیادی بوده ایم که زوجین با عجله و با تصمیم آنی به دادگاه برای طلاق توافقی مراجعه کرده اند ولی بعد از فروکش کردن عصبانیت، پشیمان شده اند. طلاق توافقی اولین راه حل نیست بلکه آخرین آنهاست. ثانیا به هر دلیل اگر تصمیم قطعی برای طلاق توافقی گرفتید برای حفظ حرمت طرفین و جلوگیری از تنش و درگیری به وسیله وکیل خانواده طلاق توافقی را انجام دهید.

در هنگام طلاق بین بعضی از زوجین بی اعتمادی شدید وجود دارد و زوجین بیم آن را دارند که طرف مقابل ممکن است اصطلاحا سر او کلاه بگذارد. برای جلوگیری از این موضوع، داشتن وکیل بهترین راه حل است.

 

 

 

 

 

 

تماس با وکیل بندرعباس

توصیه

توصیه ما بر این است که زوجین برای خاتمه دادن به زندگی مشترک و طلاق توافقی عجله نکنند.

16 دیدگاه دربارهٔ «بهترین وکیل طلاق بندرعباس»

 1. ️ آیا ممکن است روند رسیدگی به طلاق توافقی از 45 روز بیشتر شود ؟

  1. رسیدگی و صدور حکم برای طلاق توافقی در شهر هر و استان های مختلف متفاوت است اما معمولا 45 روزه است

 2. ️ آیا می توان برای کوتاه تر شدن زمان رسیدگی و صدور حکم طلاق توافقی به جلسات مشاوره نرفت ؟

  1. خیر این امکان در هیچ نوع از طلاق وجود ندارد چه توافقی چه غیر توافقی و رفتن به این جلسات الزامی است

  1. این مدت در شهر ها و استان های مختلف متفاوت است اما معمولا 45 روز

 3. با داشتن وکالت طلاق از شوهر نیاز به وکیل و رفتن به مشاوره هست ؟

  1. اگر بخواهیم از راه دادخواست طلاق توافقی اقدام کنیم اول اول باید در سامانه تصمیم بهزیستی ثبت نام کنید و چند جلسه مشاوره را بگذرانید اگر به هر دلیل همسرتان همکاری نمی کند می توانید از طریق ثبت دادخواست طلاق یکطرفه و تبدیل به توافقی به نتیجه مطلوب خود برسید البته موضوع کاملاً فنی محسوب می شود

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.